صنایع آسانسور ماندگار

شرکت فنی مهندسی پیشگامان صنعت ماندگار با شماره ثبت ۳۲۵۵۱۷ به تاسیس سال ۱۳۸۷ با بیش از یک دهه سابقه کاری، دارای پروانه طراحی و مونتاژ به شماره ۶۵۶۶۹ از وزارت صنعت، معدن و تجارت، عضو سندیکای صنایع اسانسور و پله برقی ایران به شماره عضویت ۹۱۲۰۳۷ و دارای پروانه کسب با کد آیسیک ۴۵۳۲۱۵ از اتحادیه آسانسور تهران با بهره‌گیری از کادری متخصص و مجرب و با استفاده از قطعاتی با برترین کیفیت، مفتخر به ارائه خدمات مشاوره، طراحی، فروش، ساخت، نصب و راه‌اندازی، تعمیر و نگهداری، بازسازی و اخذ استاندارد برای انواع آسانسورها در مدل‌های هیدرولیک  و کششی شامل: گیربکسی، گیرلس با موتورخانه MR ، روملس (بدون موتورخانه) MRL در سراسر کشور می‌باشد.
همچنین این شرکت با ارائه کابین و سایر قطعات تخصصی آسانسور با کیفیت قابل رقابت با محصولات اروپایی در ایران تحت برند کابین پلاس آماده ارائه خدماتی مطمئن، خاص و با کیفیت می‌باشد.

استاندارد ISO 9001
آسانسور ماندگار به‌منظور حصول اطمینان از کیفیت محصولات تولیدی در تمامی مراحل عملیات، اعم از ورود مواد اولیه و قطعات تا پایان عملیات تولید و تحپویل به مشتری، سیستم کیفیتی ایجاد نموده است که، شامل نیازمندی‌های استاندارد، روش‌های اجرایی، دستورالعمل‌های کاری و کلیه مستندات مرتبط و مورد نیاز سازمان می‌باشد. بدین ترتیب این شرکت خود را نماینده مشتری در حفظ و تداوم کیفیت، بهینه سازی تولید و کاهش هزینه‌ها دانسته و همواره حقوق مشتریان را ارج می‌نهد.

استاندارد ISO 14001
باتوجه به اهمیت ویژه شرایط زیست محیطی در توسعه پایدار و اهمیت دادن به جنبه‌های زیست محیطی در تولید و یا ارائه خدمات، کاهش هزینه‌های ناشی از اتلاف مواد و انرژی، استفاده بهینه از منابع طبیعی، رعایت قوانین ملی زیست محیطی و حفاظت از محیط زیست و توجه به علائق جامعه در این ارتباط اقدام به پیاده سازی نظام مدیریتی زیست محیطی نموده است.

استاندارد ISO 45001
این شرکت با هدف فراهم نمودن چارچوب برای مدیریت ریسک‌ها و فرصت‌های محیط کار، جلوگیری از صدمات و بیماری‌های مرتبط با کار برای کارکنان و فراهم کردن مکان‌های کاری ایمن و سالم و همچنین حذف خطرات و به حداقل رساندن ریسک به وسیله سنجش‌های پیشگیرانه برای سازمان، اقدام به پیاده سازی ISO45001 نموده است.

پروانه کسب
سندیکای صنایع آسانسور
طراحی و مونتاژ آسانسور

انتخاب درســـــــــت…

انتخاب درســـــــــت…

آســـــــــانسور را مـــــــــاندگار می‌کند.